Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Node
ast: Noyu
