Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: Node
az: Material

en: or
az: və ya
