Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: View
bn: প্রদর্শন
