Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་
