Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Help
es: Ayuda

en: View
es: Ver

en: Rename
es: Renombrar

en: Node
es: Nodo

en: or
es: o
