Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: or
fi: tai
