Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: Node
he: פריט תוכן

en: or
he: או
