Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Skoða

en: Node
is: Nóða

en: or
is: eða
