Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Node
kk: Түйін
