Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Node
km: ថ្នាំង
