Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು
