Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Node
ku: گرێ
