Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Node
mn: Зангилаа
