Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: View
ro: Afișează

en: Rename
ro: Redenumire

en: Node
ro: Nod

en: or
ro: sau
