Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед
