Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Rename
sv: Byt namn

en: Node
sv: Nod

en: or
sv: eller
