Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: View
te: చూడు

en: Rename
te: పేరుమార్చు
