Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش
