Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Rename
af: Herbenoem

en: Node
af: Mode
