Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: or
ca: o
