Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: View
cy: Gweld

en: Node
cy: Nod

en: or
cy: neu
