Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: View
hi: देखें

en: Node
hi: नोड

en: or
hi: अथवा
