Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: View
hu: Megtekintés

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Node
hu: Tartalom

en: or
hu: vagy

en: Hide Help
hu: Súgó elrejtése
