Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: View
ja: ビュー

en: Node
ja: ノード

en: or
ja: または
