Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Help
mg: Fanampiana

en: Node
mg: Fehy
