Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: or
nl: of
