Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ
