Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: or
ps: او
