Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: View
ru: Просмотр

en: Rename
ru: Переименовать

en: Node
ru: Материал

en: or
ru: или

en: Show help text
ru: Показать текст справки
