Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: or
se: dahje
