Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: View
ta: நோக்குக

en: Node
ta: கணு
