Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: View
vi: Xem

en: Rename
vi: Đổi tên
