Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Node
be: Вузел
