Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Node
bg: Материал
