Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: or
cs: nebo
