Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Node
el: Κόμβος

en: or
el: ή
