Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Node
eu: Nodoa

en: or
eu: edo
