Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Help
fil: Tulong

en: View
fil: Tingnan
