Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: or
hr: ili
