Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Node
hy: Նոդ
