Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan
