Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება
