Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड
