Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: View
oc: Veire

en: Node
oc: Nosèl

en: or
oc: o
