Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
