Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: View
pl: Widok

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Node
pl: Węzeł

en: or
pl: lub
