Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: or
sk: alebo
