Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Node
sl: Vozlišče
