Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி

en: View
ta: பார்

en: Node
ta: கணு

en: or
ta: அல்லது
