Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ
